Yerli Otomobilin Holografik Asistanı

Yerli Otomobilin Holografik Asistanı
27 Aralık günü tanıtımı yapılan yerli otomobilin iç dizaynı hakkında detaylı bilgiler ortaya çıktıktan sonra insanlar Holografik Asistanın ne olduğu ve ne işe yarayacağı gibi sorulara cevap bulmaya çalıştılar. Peki ya son teknolojinin en önemli göstergelerinden biri olan Holografik Asistan nedir, ne işe yarar?

Holografik Asistan Teknolojisi
Yerli otomobilde bulunan Holografik Asistan ile birlikte sürücüye birçok konuda yardım sağlanacaktır. Özellikle sürücü seyahat halindeyken olası bir durumda sürücüye uyarı gönderecek. Ve sürücü bu uyarıları görecek. Örneğin kasislerde, tümseklerde vb. sürücünün dikkat etmesi gereken yerlerde Holografik Asistan’ın vereceği uyarılar ile birlikte olası bir durumda gerekli uyarılar sürücüye gönderilmiş olacak. Dünyada ilk kez kullanılacak olan Holografik Asistan hem Türkiye’de hem de yurt dışında büyük bir merak ve ilgiyle karşılanmıştır. Gelişmiş bu teknolojisinin yanı sıra içerisinde bulunan birçok özellik daha yerli otomobili diğerlerinden ayıracak düzeydedir. Örneğin geniş gösterme tablosuna ve ikinci bilgi ekranına sahip olan otomobilimiz ilgilileri için önemli bir detay olmuştur.

Üretim Merkezi: Bursa
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın imzası sonucu verilen kararda 2022 yılında seri üretime geçecek olan TOGG’ un, üretim merkezi Bursa olarak belirlenmiştir. Bursa’da kurulacak olan otomobil üretim merkezi devletten proje kapsamında para yardımı alacak. 2022 yılında satışa çıkacak olan otomobil şimdiden Türk halkı tarafından beğeniyle karşılandı. Hatta şimdiden ön sipariş vermek için gerekli tarihi bekleyen binlerce vatandaşımız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir