Site Hakkında

MilliOtomobil.NET; sitemizin ilk makalesi, giriş yazısı olan MilliOtomobil.NET; Milli Otomobil, Yerli Otomobil Blogu başlıklı yazıdan ve alan adından da anlaşılacağı üzre; Milli ve Yerli Otomobilimiz ile ilgili her türlü paylaşım ve bilgiyi bir araya getirmek, net bilgiler sunmak ve bu milli gururumuzu yaşamak, yaşatmak için kurulmuş bir paylaşım sitesidir.

Yukarıda bağlantısını verdiğim, site için yazdığım ilk yazıda da belirttiğim gibi: ”MilliOtomobil.NET milli ve yerli başarımız, aracımız hakkında her türlü paylaşımı tek çatı altında toplayarak bunu insanlara sunmayı, bilgi kirliliğinden ziyade net ve somut bilgilerle sizleri donatmayı amaçlayan bir blog oluşumudur. İçeriğinden ücretsiz yararlanır, ömrünün sonuna kadar da ücretsiz yararlanılacaktır.”

MilliOtomobil.NET; kullanıcılarının rahat hareket edebilmeleri ve istediklerine kolay ulaşabilmeleri adına tamamen sadelik üzerine kurulmuş, içerik çok fazla veya farklı dallarla yayılmayarak sade, net, anlaşılır tutulmuştur.

Şu an için site üzerinde 3 adet bilgi sayfası mevcuttur

Site Haritası: Bu başlık çoğu blog sitesinde yar almayan ancak sayfa açıklamasında da belirttiğim üzre daha rahat ve işlevsel kullanabilmeniz adına eklediğim bir sayfadır. Bu sayfa altında sitede paylaşılan tüm makaleleri başlıkları ve linkleriyle birlikte paylaşarak, istediğiniz makaleye kolayca erişebilmenizi sağlayacağım.

Site Hakkında: bu sayfa zaten şu an okumakta olduğunuz sayfadır. Site hakkında genel bilgilere yer verir.

İletişim:  bu sayfada, MilliOtomobil.NET ile ilgili her türlü istek, öneri ve şikayetinizi dile getirebilir, yönetime ulaştırmak istediğiniz konuları buradan ulaştırarak iletişim kurabilirsiniz. Yorum şeklinde eklediğiniz  yorum, iletişim bilgileri kesinlikle kontrol edilmeden yayımlanmamakta, yayımlanmasında sakınca bulunan özel konularda ise yalnızca ilgili kişiler tarafından kontrol edilerek diğer okuyuculara yansıtılmamaktadır.

Bu 3 sayfanın yanında 4 kategori ile hizmet vermektedir.

 

Milli Otomobil: Milli Otomobilimiz hakkında genel, diğer kategorilere girmeyen yazıların paylaşılacağı alandır.
Milli Otomobil Haberleri: Milli Otomobil hakkında basında yer alan haberlerin paylaşılacağı alandır.
Milli Otomobil Resimleri: Hepimizin merakla beklediği milli otomobilimizin resimlerinin paylaşılacağı alandır.
Milli Otomobil Videoları: Milli Otomobilimizin videolarının paylaşılacağı alandır.

Ne tek kategori altında toplayarak karışıklığa sebep verdik ne de çok fazla dağıtarak anlamsızlaştırdık.

Sıkıcı hale gelmemesi adına daha fazla uzatmıyorum. Gezip kendiniz kontrol ederek veya bizlere soru yönelterek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

    BENZER YAZILAR