Milli Otomobilimiz: TOGG

Milli Otomobilimiz: TOGG
Aralık ayının son günleri içerisindeyken adını daha da fazla duymaya başladığımız milli otomobilimiz olan TOGG etkisini ufak bir sürede büyük kitlelere duyurmayı başardı. Aralık ayının son günlerinde tanıştığımız 2 çeşidiyle karşımıza gelen TOGG halkımız tarafından büyük bir çoşkuyla karşılandı. Hedef ve sonuç bağlamında istediği kitleye ulaşan milli otomobilimiz sadece ülkemizle sınırlı kalmayıp birçok ülkenin de dikkatini bir hayli çekmiştir. Türkiye’nin araba piyasasına yerli otomobilleriyle gireceğinden bahseden yabancı gazeteler, Türkiye’ nin ilk otomobili hakkında oldukça olumlu yorumlar yapmışlardır. Hem yurt içinde hem yurt dışında da beğeniyle karşılaşılan milli otomobilimiz 2022 yılında seri üretime başlamasıyla araba piyasasına doğrudan adım atacağı muhtemel sonuç olarak gözükmektedir.

30 Dakika Şarj Dolum Vaadi
Yerli otomobilimizin ilgi çeken birçok özelliği bulunmaktadır. Fakat en önemli özelliklerinden birisi 30 dakika da dolum vaadidir. 30 dakika içerisinde şarj dolumu milli otomobilimizin piyasa da birçok diğer markayla rekabet etmesini sağlayacaktır. Günümüz teknolojisinde çok önemli bir aşama olan yarım saatte dolum tüketicilerimizi en çok heyecanlandıran özelliklerinden birisidir.

Şarj Dolum Merkezleri
Seri üretime geçilmesiyle birlikte sayıları daha da artacak olan şarj dolum merkezleri tüketicilerimizin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacaktır. Hemen hemen her yerde bulabileceğiniz şekilde artacak olan şarj dolum merkezleri, tüketicilerimizin hem şehir içi hem de şehir dışı çok rahat bir şekilde seyahat etmeleri için her şartı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir